top of page

O MNIE

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, który ukończyłem z wyróżnieniem w 2002 roku. Już od pierwszych lat studiów pasjonowały mnie specjalizacje zabiegowe. Ostatecznie uznałem, że chirurgia ogólna jest drogą, którą chciałbym podążać, a która z czasem stała się moją pasją i bez wątpienia pochłania większą część mojego czasu (ku rozpaczy mojej żony i dzieci). Specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej odbyłem w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala w Głogowie, a moim przewodnikiem i nauczycielem trudnych arkanów chirurgicznych był ceniony chirurg - dr n. med. Khalil El Mohtar.


W latach 2011 - 2018 roku miałem przyjemność pracować i doskonalić swój warsztat chirurgiczny w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej, Metabolicznej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, Ośrodka Badawczo Rozwojowego we Wrocławiu, gdzie, rozwijając swoje wcześniejsze laparoskopowe zainteresowania, odbyłem również specjalizację w zakresie chirurgii naczyniowej.

W roku 2015 po zakończonym okresie szkolenia uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii naczyniowej.

Obecnie moją aktywność zawodową koncentruję na działaniach zespołu Baria3, który został stworzony na potrzeby kompleksowego leczenia pacjentów otyłych w Szpitalu EuroMediCare we Wrocławiu. Chirurgiczna część zespołu oprócz leczenia otyłości zajmuje się również leczeniem innych chorób przewodu pokarmowego i jamy brzusznej. Wraz z upływem lat mieliśmy przyjemność leczyć pacjentów nie tylko z Dolnego Śląska i innych regionów Polski, ale również praktycznie ze wszystkich krajów europejskich.


Prywatnie jestem mężem Ewy i tatą Jagody, Dobrochny i Mikołaja, a gdybym z jakiegoś powodu nie został chirurgiem, to bez wątpienia byłbym muzykiem, żeglarzem lub pilotem.....acha, byłbym zapomniał, na jachcie zawsze miałbym parę porządnych carvingowych nart.

Doświadczenie zawodowe

Zainteresowania zawodowe

Chirurgia bariatryczna i metaboliczna

2011 - 2018

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Ośrodek Badawczo Rozwojowy we Wrocławiu

Starszy asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej, Metabolicznej i Naczyniowej

Chirurgia robotowa

Chirurgia naczyniowa

2004- 2011

Szpital Powiatowy w Głogowie

Młodszy asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej

2002 - 2003

Dolnośląskie Centum Onkologii we Wrocławiu

Lekarz stażysta

1995 - 2002

Akademia Medyczna we Wrocławiu\

Wydział Lekarski

Dyplom lekarza uzyskany z wyróżnieniem

2013 - nadal

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią we Wrocławiu

Starszy asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej i Endoskopowej

Tutaj możesz zobaczyć ważne certyfikaty i dyplomy, które uzyskałem

bottom of page